Videogalleria 2010

Karateliiton Nuorten SM-kilpailut 28.11.2010

Eemeli vs ?? Video
Eelis vs ?? Video


Karateliiton Seurajoukkueiden SM-kilpailut 20.11.2010

Miesten joukkue:
Harri vs ?? Video
Janne vs ?? Video
Tatu vs ?? Video

Nuorten joukkue:
Eemeli vs ?? Video
Eelis vs ?? Video
Joel vs ?? Video


Nuorten Suomen Mestaruuskisat Järvenpäässä 6.11.2010

Kumite

Pojat 16-17 Kevyt:
Finaali Eemeli vs Eelis Video
Joel vs Benjamin Video

Pojat 16-17 Raskas:
Johannes vs Ville Video
Johannes vs ?? Video


Kata
Johannes - SienchinVideo
Eemeli - Seipai Video
Benjamin - Paiku Video


Suomen Mestaruuskisat Laukaalla 18.9.2010

Kumite

Miehet Raskas:
Janne vs Harri Video
Janne vs Juha Video
Juha vs Jani Video
Juha vs Ville Video

Miehet Kevyt:
Eelis vs Eemeli Video
Lasse vs Eemeli Video
Eelis vs Lasse Video

Kata
Finaali Janne vs Atte Video
Eemeli - Seipai Video
Lasse - Sienchin Video


Maailman Mestaruuskisat Portugalissa 13.-15.5.2010

Kumite
Miehet alle 70kg / Finaali Harri vs Atte Video
Pojat 16-17 kevyt / Finaali Benjamin vs Eelis Video
Pojat 16-17 kevyt / Pronssi Eemeli vs ?? Video
Joukkue Miehet / Jarmo Rajala vs ?? Video

Kata
Finaali Joukkue Video
Finaali Veteraani Video


Nuorten Joukkue-sm 10.4.2010:

Kumite, Pojat 15-17
Johannes vs Timo Video
Eemeli vs Teemu Video
Benjamin vs Eelis Video

Kata, Pojat 15-17
Johannes, Eemeli ja Benjamin - Sienchin Video


Nuorten salikisat 2010 maaliskuu:

Koostevideo


KimuraCup 6.2.2010:

Kumite, Miehet
Finaali Harri vs Janne Video
Niklas vs Jarmo Video
Juhani vs Janne Video
Esa vs Janne Video
Teemu vs Atte Video
Jori vs Stefano Video
Benjamin vs Lasse Video
Eelis vs Jarmo Video

Kata, Miehet
Janne Havukainen - Chatanyara no Kushanku Video
Janne Havukainen - Gojushiho Video
Benjamin Bruun - Paiku Video

Kata, Veteraanit
Pentti Bruun - Pachu Video
Pentti Bruun - Sienchin Video

Kata, Naiset
Camilla Bruun - Sienchin Video


Nuorten salikisat 2010 tammikuu:

Finaali Johannes vs Eemeli Video


Aikuisten salikisat 2010 tammikuu:

koostevideo


©2017 KARATE - Suomen Shukokai Karateliitto: Espoo, Hamina, Helsinki, Imatra, Järvenpää, Kotka, Lappeenranta, Laukaa, Oulu, Porvoo, Savitaipale, Savonlinna, Suomenniemi, Tammisaari ja Vantaa - (tekninen toteutus www.tulilla.fi)